Vrata výklopná

Výklopná garážová vrata:

Základní vlastností výklopných vrat je jednoduchá, stabilní a trvanlivá konstrukce. Skelet, křídla vrat je vyroben z ocelových profilu s povrchovou úpravou zajišťující odolnost proti korozi (zinkování, fosfátování, lakování). Systém vhodně zvolených a nastavených pružin umožňuje snadné zdvihání vrat a při zavírání chrání proti prudkému klesání. Plášť, (venkovní výplň křídla vrat), je vyrobený ze svisle profilovaného (trapézového) plechu v různých barvách, umožňující přizpůsobení odstínu vrat charakteru budovy či střešní krytiny. Výplní může být také vrstvený panel JAN typu "sandwich", skládající se ze dvou stěn z ocelového plechu, vyplněných polyuretanovou pěnou, která zvyšuje izolační vlastnosti brány.foto vrata výklopná

Nejjednodušším modelem garážových výklopných vrat je NOVUM, dostupný v hnědé barvě. Vrata KOMFORT však nabízí možnost zateplení a namontování vchodových dveří v křídle vrat. Je to velmi výhodné řešení v případe garáže, nedisponující doplňkovým vchodem, umožňující např. uložit do místnosti kolo bez nutnosti otevření vrat. Plášť je dostupný v několika možných odstínech: béžový, tmavě modrý, bílý, hnědý, zelený a šedý a umožňuje přizpůsobit vrata barvě pláště, budovy nebo střešní krytiny.

Naší nejnovější nabídkou jsou výklopná vrata MILENIUM, standardně zateplená s konstrukcí, ve které je kromě beznýtových technologijí, svařovaných spojů pláště také samonosná konstrukce křídla. Tento typ vrat je vyráběn ve dvou typizovaných rozměrech: pro otvory 2400 x 2100 a 2600 x 2100 (mm) (šířka x výška v mm).

Vrata KOMFORT pak vyrábíme na míru, čímž umožňujeme investorovi přizpůsobit vrata již stávajícímu stavebnímu otvoru až do maximálního rozměru 4000 x 3200 mm. Zvlášť výhodné při rekonstrukci či výměně stávajících vrat.
Všechna výklopná vrata je možné vybavit automatikou WISNIOWSKI. V případe garáže bez doplňkového vchodu je možnost dodat odblokovací zařízení zvenku, což umožňuje otevřít vrata i v případě výpadku proudu. Ovládání je pomocí dálkového ovladače.